• tel. 68 452 39 88

O firmie

Nasze doświadczenie, technologia produkcji i profesjonalny montaż, pozwalają nam oferować nasze wyroby z długą 5-letnią gwarancją.

Z pasją od 2000 roku projektujemy i  tworzymy kuchnie.  Z dbałością o detale i z wysokiej jakości materiałów. Podążamy za najnowszymi trendami wzorniczymi, ale dbamy o to, żeby twoja kuchnia cieszyła Cię przez wiele lat. Doradzamy naszym klientom na każdym etapie realizacji. Przy projektowaniu, doborze materiałów, aż do zmontowania kuchni.

Kuchnie są produkowane przy użyciu najnowszych technologii produkcyjnych, które gwarantują najwyższa jakość i wieloletnią trwałość. Kiedy  jest potrzeba sięgamy po tradycyjne rzemiosło, które wzbogaca naszą ofertę i zwiększa możliwości. Ciągle szukamy nowych nie szablonowych rozwiązań.

Nasze doświadczenie, technologia produkcji i profesjonalny montaż, pozwala nam oferować nasze wyroby z długą 5-cio letnią gwarancji.

Odległość nie jest dla nas ograniczeniem. Mamy na koncie wiele zrealizowanych projektów w: Niemczech, Austrii, Francji, Szwecji i Anglii. Jeżeli jesteś zainteresowany długofalową współpracą zadzwoń i umów się na spotkanie.

O firmie

 

KUCHNIA NA WYMIAR
KUCHNIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ MIEJSCE DO GOTOWANIA

KUCHNIA NA WYMIAR

Przy porannej kawie przygotowujesz się do wymagającego dnia. W południe kuchnia zmienia się w pole walki. Musi sprostać entuzjazmowi dzieci, gustom rodziców i przyzwyczajeniom dziadków. Po południa znajdujesz chwilę wytchnienia, przy aromatycznej herbacie. Wieczorem, przy dojrzałym winie, relaksujesz się po ciężkim dniu.

Powiedz nam jak Ty spędzasz dzień i zainspiruj nas do stworzenia twojej wymarzonej kuchni.

Zobacz ofertę

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kuchnie Eckert nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu