• tel. 68 452 39 88

Projekt

Nie chcemy, żeby każda kuchnia była taka sama.

Ma być Twoja i nie spotykana. Czekamy na unikatowe pomysły. Oszlifujemy je i stworzymy wspólnie coś niepowtarzalnego. Spotkajmy się u nas. Będziesz mógł zobaczyć jak wyglądają nasze kuchnie i dotknąć materiałów. Po krótkiej rozmowie będziemy wiedzieli czego potrzebujesz. Na podstawie wymiarów pomieszczenia nieodpłatnie przygotujemy projekt kuchni i precyzyjną wycenę.

Możesz też za 1000 zł zamówić pomiar. Wtedy przygotujemy projekt i wyślemy Ci na maila. Ta kwota wróci do Ciebie przy zamówieniu mebli.

Projekt instalacji dopasowany do projektu kuchni zaprojektowanej przez nas to 500 zł. Kwota również wliczona w cenę mebli nie uwzględnia wizualizacji.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kuchnie Eckert nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu